O FIRMIE

Jesteśmy profesjonalistami

LANGEO GROUP sp. z o.o. to nowoczesna firma działająca w sektorze budowlanym. Od momentu powstania przyjęliśmy za cel świadczenie maksymalnie profesjonalnych usług, a także indywidualne podejście do każdej realizacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że polski rynek budowlany ewoluuje i potrzebne są na nim coraz nowsze i coraz skuteczniejsze metody. Przez cały czas podążamy za zmianami, szkolimy się, zdobywamy nowe doświadczenie i poszerzamy nasz park maszynowy.

Główną wartością naszej firmy są pracownicy. Wiemy, że im lepsi i im bardziej doświadczeni, tym większe sukcesy możemy odnosić. Dlatego też bardzo skrupulatnie podchodzimy do kwestii doboru personelu. Zatrudniamy ludzi, którzy mają nie tylko wiedzę, ale i pasję do tego, co robią. Bez tej pasji nasza praca nie mogłaby być tak owocna.

Wykonywane przez nas prace opieramy na solidnym fundamencie,
który składa się z trzech parametrów:

1

WYKWALIFIKOWANEGO
PERSONELU

2

PLANOWANIA I SYSTEMOWEGO PODEJŚCIA

3

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW
I URZĄDZEŃ

Chęć rozwoju, otwartość i zaangażowanie pozwoliły nam zrealizować dziesiątki udanych inwestycji.
Każda z nich czegoś nas nauczyła, każda była bezcenną lekcją,
dzięki której kolejne realizacje mogą być jeszcze lepsze i jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Misja i wizja naszej firmy

LANGEO GROUP to spółka, która dynamicznie się rozwija i stawia przed sobą duże wymagania. Zawsze staramy się być wobec siebie maksymalnie wymagający, bo to pozwala na osiąganie kolejnych sukcesów. Naszą misją jest przede wszystkim zbudowanie silnej marki, która będzie rozpoznawalna nie tylko w województwie łódzkim, ale również na terenie całej Polski. Chcemy, żeby oferowane przez nas usługi zawsze były określane, jako maksymalnie profesjonalne, bezpieczne i użyteczne.
Naszą wizją jest świadczenie usług, które na każdym etapie będą dla klientów satysfakcjonujące. Ogromną wagę przykładamy do budowania długofalowych relacji z naszymi klientami, a także do właściwiej ich obsługi. Każdego dnia podejmujemy kroki, które zmierzają do poprawy standardów naszego działania oraz lepszego zarządzania firmą.

W LANGEOGROUP budujemy silną i świadomą swojej wartości markę.
Tworzymy i oferujemy usługi, które zadowalają nowoczesnego klienta.
Postaw na profesjonalizm i przekonaj się, że działamy dla efektów.
To one kształtują naszą wartość.